AANKONDIGING: Prijswijzigingen vanaf 1 juli 2021

Tot op heden hanteerden wij de prijzen uit de BRUTO Prijslijst 2021. We moeten u echter melden dat voor bestellingen vanaf 1 juli 2021 nieuwe prijzen gehanteerd zullen worden.

Deze prijswijzigingen zijn een gevolg van de mondiale bewegingen op de markt. Dit heeft een grote invloed op onze leveranciers waardoor Ecompany als distributeur genoodzaakt is hierin te volgen. Deze aanpassingen zijn enerzijds nog steeds lopende. Anderzijds willen wij geen voorbarige arbitraire verhogingen toepassen, want sommige producten worden niet verhoogd en dat houden we dan ook graag zo. Daarom zullen wij voorlopig geen nieuwe prijslijst opstellen. Wij verzoeken u om steeds offerte te vragen voor de meest actuele prijzen en danken u voor uw begrip. Langs onze kant zorgen we ervoor dat u, zoals steeds, zeer snel antwoord mag verwachten op elke commerciƫle of technische vraag.

Het is wel onze ambitie om vanaf 1 januari 2022 opnieuw met een duidelijke en overzichtelijke bruto prijslijst te kunnen werken.